SJØMANN’S

Hayatın Değerini Bilir

Ürün

Sjømann’s Norveç menşeili, ConCordix teknolojisi ile üretilen, çiğnenebilir jel formda ve ilk etapta Balık yağı, Multivitamin ve Propolis formları olan bir besin takviyesidir. Çiğnenebilir jel form olması özellikle çocukların kullanımı için uygun görünmektedir. Piyasada mevcut olan benzer formlarla da bir rekabet içerisinde olması planlanmaktadır.

Gereksinim

Türkiye’de özellikle balık yağı, multivitamin ve propolis sektöründeki rekabet ortamında hem içerik olarak hem maliyet olarak daha erişilebilir bir ürün gamı yaratarak, hem balık yağı pazarının büyümesini hem de markanın bu pazarda doğru bir konuma yerleşmesini sağlamak bir gereklilik olarak karşımıza çıktı. Buna yönelik hareketler yapılarak her üç ürün grubunda da Norveç kalitesi, uzmanlık ve kolay kullanılabilirlik gibi konular ön plana çıkarılmaya çalışıldı.

Hedef

Sjømann kelimesinin Norveç’ce “Balıkçı” anlamına gelmesinden yola çıkılarak Norveçli bir balıkçının hikayesi çatı fikri ile yola çıkıldı.Yüksek kalite standartıyla üretilen Sjomann’s takviye ürünlerinin, ihtiyaç duyulan her anda kendi yolunda tüketicinin en uygun olanı seçmesi üzerine yazılan hikayede, kaliteye, uzmanlığa, Norveç deneyimine ve hayatın değerini bilen tüketicilere vurgu yapıldı.

HAYATIN DEĞERİNİ BİLİR

  • Share: