ÇOCUĞUNUZ HEP İLK SIRADA

EasyFishoil

Ürün

EasyFishoil çocuk balık yağı sektörünün lideri olarak gerek ürün çeşitliliği gerekse ürün kalitesi açısından pazarda çok önemli bir yere sahip. Çocuk balık yağı sektörünün mevsimsel hareketlilikleri de göz önüne alınarak, hem bu liderliği pekiştirmek hem de rengarenk EasyFishoil Balık Yağı Dünyasını tüketicilere tanıtmak amaclı bir reklam kampanyası düzenlendi.

Gereksinim

EasyFishoil ürünlerinin renkli dünyasını ve farklı çeşitlerini tüketici nezdinde daha iyi konumlanmasını sağlamak ve markanın duygusal açıdan çocuklara verdiği önem ve değeri göstermek birincil önceliğimizdi.

Hedef

“EasyFishoil Balık Yağı Dünyası’da Çocuğunuz Hep İlk Sırada” mottosuyla reklam filminde bir ünlü veya tanınmış isim yerine, gerçek anne ve çocuklarının yer aldığı farklı filmler üretildi. Her film farklı bir ürüne ve ürünlerin özelliklerine atıfta bulunurken anne ile çocuğu arasındaki gerçek sıcak ilişkinin etkisi kullanıldı.
Tüm ebeveynler çocuklarının sınıflarında en başarılı olmalarını, hep ilk sırayı almalarını, hatta bir gösteride bile en önden seyretmelerini isterler. EasyFishoil markası da bu konuya vurgu yaparak bir markanın da hayatlarımızın en değerli varlıkları olan çocuklarımızı ilk sıraya alarak öncelikle onları düşünerek hareket edebileceğine vurgu yapmaya çalışmıştır.

ÇOCUĞUNUZ HEP İLK SIRADA

  • Share: