23 NİSAN ÇOCUKLARIN FESTİVALİ ETKİNLİĞİ

EasyFishoil

Ürün

EasyFishoil Türkiye’nin milli bayramı olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı her sene büyük bir coşkuyla kutlayan, çocukların bu çok özel gününe sahip çıkan ve onlarla birlikte olmaya özen gösteren bir marka olarak, Zorlu Center Performans Merkezi’nde düzenlenen Çocukların Festivali’nde standıyla yerini aldı.

Gereksinim

Alanda easyVit firmasına ve EasyFishoil markasına ayrılan bölüm için markanın renkli dünyasına uygun, ürünleri tanıtıcı, Fish Oly karakterini çocuklarla buluşturan, etkileşimli oyunlara açık ve çocukların ilgisini üzerine çekecek bir stant tasarımına ihtiyaç vardı.

Hedef

Önünden geçen çocukların annelerini kollarından çekerek içeri çektikleri Fish Oly’nin renkli karakterlerinin ve deniz altındaki Balık yağı Dünyasının yansıtıldığı bir stant tasarımı yapıldı. Alandaki tüm mobilya, aktivite alanları markanın brandingine ve karakterine uygun giydirildi. Etkinlik öncesinde ve sonrasında Instagram çekilişleri ile giriş biletleri ve hediyeler dağıtıldı ve stant trafiğinin etkinlik boyunca hep çok yüksek olması sağlandı.

23 NİSAN ÇOCUKLARIN FESTİVALİ ETKİNLİĞİ

  • Share: